הטיפ הכי כייפי שתקבלו לחופש הגדול!!


זוכרים את החופש הגדול שלכם בתור ילדים? מה הכי נהנתם לעשות? אילו זכרונות הפכו להיות חלק מההווי המשפחתי שלכם? יש לכם תמונות מהחופשים האלה? (לי לא כל כך… בכל זאת ילדה שלישית )

אם נסתכל לרגע אחד -רק- מנקודת המבט של הילדים הרי שהחופש הגדול הוא המתנה הכי גדולה שהם יכולים לקבל. הזכרונות ילדות האלו ילוו אותם כל חייהם ולנו יש את האפשרות לארוז להם אותם יפה יפה.

הרי בטח יצא לכם לעשות דברים כייפים במהלך החופש נכון? אתם תצלמו אותם מלא נכון? ומה בסוף יישאר מכל התמונות האלה??

אז זהו. שבחופש הזה הם יצאו עם אלבום החופש הגדול שיזכיר להם את כל החוויות שעברתם יחד.

נשמע לכם מסובך? הרבה עבודה? ממש לא.

הסוד הוא בתכנון מוקדם. הרי הקטע המתיש הוא לבחור תמונות ואז בדרך כלל מוותרים מראש כשבסוף הקיץ יש 1,264 תמונות- למי יש כוח למיין עכשיו?? ואחרי חודשיים המוח שלנו בקושי מתפקד, מי זוכר איפה היינו ומתי??

אז ככה – בכל סוף יום אתם מקדישים 5 דקות בלבד כדי לבחור 3-4 תמונות מהיום הזה. לא יותר. (כבד עליכם? אז כל יום שישי) או.קי בחרנו, עכשיו מה? להוריד את התמונות למחשב אין לנו כוח.. אז לא, אין צורך לעבוד קשה. יוצרים קבוצה בוואטסאפ שלכם ושל עוד מישהו ואז מוציאים אותו מהקבוצה. נשארתם עם "קבוצה" משלכם- מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה פשוט לרשום תאריך ואיפה הייתם ולשלוח לעצמכם את התמונות שבחרתם. (מי שמכיר דרך פשוטה יותר לשלוח לעצמו תמונות אשמח ללמוד..)

בנוסף, כאשר אתם יודעים מראש שאתם מכינים אלבום התמונות הופכות לקלות יותר. זוכרים לצלם כמה תמונות מייצגות ואח"כ אפשר לשים את המצלמה בצד ולהנות עם הילדים ומהילדים.

בסוף הקיץ הכל כבר מוכן- גם התאריכים והמקומות וגם התמונות.
עכשיו נשאר רק להעלות את הכל לאחת מתוכנות האלבומים הדיגיטליים (אני אוהבת את התוכנה והאיכות של לופה, אבל יש עוד הרבה בשוק) וזהו! לילדים נשארת מזכרת כיפית ממש!

** כדאי לשתף את הילדים בבחירת התמונות ובהכנת האלבום, כך תיצרו הווי משותף נוסף והילדים ירגישו חלק מהעשייה וכנראה גם ישמחו להצטלם **

נ.ב.
לתמונות לדוגמא מתוך האלבום הפרטי שלנו לחצו כאן

בהצלחה וחופשה מהנה!!

נהניתם מהפוסט?
השאירו את כתובת המייל ונשלח אליכם עדכון על פוסטים חדשים  

תגובות

תגובות